המוצרים שלנו
הספר "מהבטן באהבה" מאת ד"ר קרלוס רוזנברג
הספר "מהבטן באהבה" מאת ד"ר קרלוס רוזנברג
69 ₪

מאמרים אחרונים

06/06/2018 8:50
רגשות אשמה אחרי ניתוח קיסרי? א...

תגיות מומלצות

B.O.T BOT VBAC אחרי ניתוח קיסרי אחרי קיסרי איפה ללדת אפידורל אפס הפרדה ביות מלא בית חולים בלוגים בתי חולים גלריית קיסריות דולה דולה לקיסרי דולות הדסה החלמה מניתוח קיסרי הידבקויות היפוך עובר הכנה ללידה הכנה ללידה קיסרית הכנה לניתוח קיסרי הכנה לקיסרי הנקה הריון אחרי קיסרי התאוששות ויב"ק חדר ניתוח חוות דעת טיפול בצלקת טיפולים טראומה יוגה ילד שני יעל רותם לאחר ניתוח קיסרי לידה טבעית לידה קיסרית לידת ואקום ליווי בלידה ליווי רגשי לניאדו לנל"ק לנלק לקראת ניתוח קיסרי מיעוט מי שפיר מלווה בניתוח קיסרי מלווה לאחר לידה קיסרית מעייני הישועה מצג עכוז ניתוח קיסרי ניתוח קיסרי אלקטיבי ניתוח קיסרי חוזר ניתוח קיסרי חירום ניתוח קיסרי טבעי ניתוח קיסרי מתוכנן ניתוח קיסרי פרטי ניתוח קיסרי שלישי סדנאות סיבוכים סיפור לידה עזרה לאחר לידה עיבוד חוויית לידה עיסוי פיזיותרפיה צלקת קיסרי אלקטיבי קיסרי חוזר קיסרי חירום קיסרי טבעי קיסרי ידידותי קיסרי יזום קיסרי מבחירה קיסרי מתוכנן קיסרי פרטי קרניוסקרל קרע דרגה 3 רופא פרטי תינוקות תינוקייה תמונות מניתוח קיסרי תרפיה מוכוונת לידה

איפה ללדת - חוות דעת על בתי חולים

»
»
»
איפה ללדת - חוות דעת על בתי חולים

בתפריט מצד ימין תוכלו למצוא חוות דעת של יולדות אמיתיות על בתי חולים שונים ברחבי הארץ. בכל דף בתפריט נמצאות כל חוות הדעת לגבי אותו בית חולים. קחו את הזמן לקרוא את כל הרשמים לפני שאתן מחליטות היכן ללדת.

תינוק בלידה קיסרית בבית חולים

איך מחליטים היכן ללדת?

לקראת לידה רגילה, רוב היולדות בוחרות ללדת בבית החולים הקרוב ביותר לביתן. הבחירה בדרך כלל מתבססת על המלצות של חברות ועל המידע שאוספת היולדת במהלך הסיור בחדר הלידה. 

אם את מתכוננת ללידה קיסרית או שילדת בקיסרי בעבר, אז לבחירת בית החולים יש משמעות גדולה אפילו יותר, מכיוון שהגישה כלפי היולדת שונה מבית חולים אחד למשנהו. מסיבה זו, מומלץ לקרוא את ההמלצות וחוות הדעת כאן באתר, וכמובן כדאי גם לפנות לבית החולים שאת מתכוונת ללדת בו ולברר את הפרטים החשובים לך לקראת הקיסרי.

 

זוהי רשימה של כמה גורמים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים בית חולים ללדת בו:

  1. האם בן הזוג יוכל להיכנס איתך לחדר הניתוח? ברוב בתי החולים המלווה יוכל להיכנס איתך אם מדובר בניתוח אלקטיבי. בכל מקרה, רצוי לברר אם הכלל הזה נכון גם לגבייך, ובאילו מקרים ישאירו את בן זוגך בחוץ.
  2. האם האשפוז מתחיל יום לפני הניתוח? בדרך כלל מספיק להגיע באותו יום בבוקר, כשאת כבר בצום מיום קודם.
  3. כמה נשים יהיו איתך בחדר במחלקת יולדות?
  4. מהן שעות הביקור, והאם תוכל להישאר איתך מלווה גם בשעות הלילה?
  5. האם מקובל ביות מלא בבית החולים שבו תלדי?
  6. האם המנתחים משתמשים בסיכות לסגירת החתך או באמצעי סגירה אחר? ומתי יוסרו הסיכות?
  7. האם ניתן לקבל את התינוק אלייך ולהניק בחדר הניתוח? או בחדר התאוששות?

 

מומלץ להכין לעצמך רשימה של כל הנקודות החשובות לך ולברר מהי הגישה בבית החולים שבו את שוקלת ללדת. לאחר בירור זה, כדאי גם לשאול יולדות שעברו קיסרי באותו בית חולים ולברר עמן האם ההבטחות של בית החולים באמת מתקיימות בו בפועל.

אם את מעוניינת לכתוב חוות דעת על בית החולים בו ילדת ולפרסמה כאן באתר קיסר נולד, כתבי לנו בטופס צור קשר.

 

Printer
הוספת תגובה
FB