המוצרים שלנו
הספר "מהבטן באהבה" מאת ד"ר קרלוס רוזנברג
הספר "מהבטן באהבה" מאת ד"ר קרלוס רוזנברג
69 ₪

מאמרים אחרונים

06/06/2018 8:50
רגשות אשמה אחרי ניתוח קיסרי? א...

תגיות מומלצות

B.O.T BOT VBAC אחרי ניתוח קיסרי אחרי קיסרי איפה ללדת אפידורל אפס הפרדה ביות מלא בית חולים בלוגים בתי חולים גלריית קיסריות דולה דולה לקיסרי דולות הדסה החלמה מניתוח קיסרי הידבקויות היפוך עובר הכנה ללידה הכנה ללידה קיסרית הכנה לניתוח קיסרי הכנה לקיסרי הנקה הריון אחרי קיסרי התאוששות ויב"ק חדר ניתוח חוות דעת טיפול בצלקת טיפולים טראומה יוגה ילד שני יעל רותם לאחר ניתוח קיסרי לידה טבעית לידה קיסרית לידת ואקום ליווי בלידה ליווי רגשי לניאדו לנל"ק לנלק לקראת ניתוח קיסרי מיעוט מי שפיר מלווה בניתוח קיסרי מלווה לאחר לידה קיסרית מעייני הישועה מצג עכוז ניתוח קיסרי ניתוח קיסרי אלקטיבי ניתוח קיסרי חוזר ניתוח קיסרי חירום ניתוח קיסרי טבעי ניתוח קיסרי מתוכנן ניתוח קיסרי פרטי ניתוח קיסרי שלישי סדנאות סיבוכים סיפור לידה עזרה לאחר לידה עיבוד חוויית לידה עיסוי פיזיותרפיה צלקת קיסרי אלקטיבי קיסרי חוזר קיסרי חירום קיסרי טבעי קיסרי ידידותי קיסרי יזום קיסרי מבחירה קיסרי מתוכנן קיסרי פרטי קרניוסקרל קרע דרגה 3 רופא פרטי תינוקות תינוקייה תמונות מניתוח קיסרי תרפיה מוכוונת לידה

צפייה בניתוח קיסרי

»
»
»
צפייה בניתוח קיסרי

סרטון המתעד אישה אמריקנית בהכנות לקראת הניתוח ועד לאחריו.

 

לכל יולדת שעברה ניתוח קיסרי נאמר בשלב זה או אחר כי הניתוח שהיא עוברת הוא ניתוח הכולל פתיחת בטן. רובנו לא עוצרות כדי לדמיין מה זה בדיוק אומר, כנראה בגלל הרתיעה שלנו ממחשבה על חיתוך הבטן והרקמות הנמצאות מתחת לעור. רוב רובן של הנשים מעדיפות לא לצפות בתמונות ממהלכו של ניתוח קיסרי, לא כל שכן לצפות בסרטון שמראה ממש את כל שלבי הניתוח. עם זאת, גם אם מדובר בפתיחת בטן, הרי שמדובר בלידה של ממש, ובסופה יוצא אל העולם התינוק שלנו.

כמה חודשים אחרי ניתוח קיסרי, כאשר הכאבים כבר שככו והבעתה מהניתוח התפוגגה, אצל חלקנו יתעורר אולי הרצון לראות ולהבין יותר מקרוב מהו התהליך שעבר עלינו ועל הרך הנולד בדרכנו לפגוש זה את זה. מחליטים לנשום עמוק ולחפש ברשת סרטון של ניתוח קיסרי. הצפייה אולי לא הכי נעימה וקצת מתהפכת הבטן (תרתי משמע), אבל בסוף הצפייה בסרטון, תחושת ההתרגשות בעת יציאתו של העובר אל אוויר העולם היא מרגשת מעיין כמוה, ומחזירה אותנו אל הזיכרונות הראשונים שלנו מחדר הניתוח, מן הרגע הראשון שבו שמענו את הבכי המתוק שלאחריו חיינו השתנו ללא הכר.

Printer
הוספת תגובה

מעוניינת רק בלידה בקיסרי

14/09/2018 0:35
יעל לחיאני
אשמח שתחזרי אלי
FB