ניתוח קיסרי 3

1. דף הבית
  2. פורום
  3. ניתוח קיסרי תמיכה

ניתוח קיסרי 3

לקראת ניתוח קיסרי שלישי בניתוח קודם רשמו הידבקויות רבות וגסות המלצה לניתוח הבא חתך אנכי. האם לאור ההמלצה אהיה חייבת לבצע ניתוח בצורה זו מאוד חוששת האם מדובר בניתוח יותר מסוכן?

הידבקויות בניתוח קיסרי

הי מיכל,
ההחלטה אם לבצע את הניתוח בחתך רוחבי או אורכי היא החלטה שמוטב להשאיר בידי הרופאים. סמכי עליהם כך שמבחינתם בריאותך ובריאות העובר שלך הן הדבר החשוב ביותר בניתוח. טוב שהמנתח הקודם מצא לנכון לרשום את ההמלצה הזו. זה בבחינת מידע חשוב עבור המנתח בניתוח הקרוב. תמיד טוב לדעת עוד לפני הניתוח מה הולכים למצוא שם בעת פתיחת הבטן. אני מניחה שגם בלי שתבקשי, ישבצו לניתוח שלך מנתח בעל ניסיון רב בהתגברות על הידבקויות.
הידבקויות מבחינת המנתח הן אתגר שמקשה על הניתוח, אבל רופא מיומן יידע להתמודד איתן. זה יכול להשפיע על אורך הניתוח, כיוון שלפני שיוכלו להוציא את התינוק, יצטרכו להפריד את הרקמות הדבוקות.
חשוב שתדעי שאם את רוצה ללכת על כמה שיותר בטוח - קיימת בפנייך האפשרות לעבור ניתוח קיסרי פרטי. עלות ניתוח כזה נעה בין 4000 ל 20000 שח, תלוי בבית החולים ובמנתח. כמו בכל ניתוח - מנתח פרטי שאת בוחרת יכול לתת הרבה שקט נפשי.
בהצלחה!
יעל רותם
ליווי רגשי ויעוץ ליולדות בניתוח קיסרי

לקראת ניתוח קיסרי 3

המקרה שלי מאוד דומה למקרה של מיכל- גם אצלי עברתי 2 ניתוחים קיסריים ואני בהריון עם השלישי.
בניתוח השני ההמלצה הייתה שבלידה הבאה הניתוח יהיה בחתך אנכי בגלל הידבקויות רבות.
עכשיו אני בשבוע 30 ואני בחיפושים אחר רופא מנתח לקיסרי מומחה בעל ניסיון בהידבקויות... אני עובדת עצות ..
מישהו יכול להמליץ לי על רופא מומחה?
הוספת תגובה חדשה