ניתוח קיסרי עתידי

1. דף הבית
  2. פורום
  3. ניתוח קיסרי תמיכה

ניתוח קיסרי עתידי

אני 9 חודשים אחרי ניתוח קיסרי שני מסובך, פוחדת ממש בכלל לחשוב על עוד הריון ולידה, הלכתי למומחה כלשהו שאמר לי שהניתוח הבא יהיה מסובך יותר, שאלנו אם צריך ניתוח פרטי הוא אמר שלא יקחו סיכון ולא צריך- סגמנט תחתון דק היה והדבקויות רבות בעקבות המטומה. רציתי לשאול- 1.הרופא אמר לבצע את הניתוח הבא בשבוע 36, זה לא מוקדם מידי? למה לא שבוע 38

2. למתי לנסות להרות שוב(אם זה תלוי בי) יש עניין בשנתיים ויותר, או שזו סתם המלצה, יש עניין אמיתי שזה נרפא יותר במשך הזמן.

3. איך להתגבר עך הפחד מפני הריון ולידה נוספים?:)

המשך

ניתוח קיסרי מסובך- הקודמים היו חצי שעה, מה זה אומר מסובך- שעה /שעה וחצי? בספינאלי הכל שומעים- הדבקויות רבות מה זה אומר? איך יכנסו לבטן? לא שואלת על עכשיו, אולי על הריון בעוד שנה אם ירצה השם

המשך אחרון

בקצרה יש בי חששות, אולי לא כדאי בכלל להכנס לזה שוב, יש במסובך סכנת חיים ממשית? לא זיהום עם אנטיביוטיקה של שבועיים מה שהיה לי, אלא ממש במיידי, שלא נדע מצרות ורק בשורות טובות:)

ניתוח מסובך

יעל שלום
קצרה היריעה בפורום לדון במקרה כמו שלך. המקום הנכון הוא מרפאת הרופא בו אפשר לדון באריכות על טכינקות הניתוח ועל סיבוכים אפשריים
כעקרון אני לא ממליץ על ניתוח בשבוע 36 אלה לפחות 37-38
בניתוח הצפוי להיות מורכב מבחינה כירורגית אני ממליץ על בחירת צוות מיומן למקרים כאלה (אני אישית נכנס לנתח במקרים כאלה עם עוזר המיומן בניתוחים מורכבים)
בהצלחה

ד"ר שאלה נוספת אם אפשר-

צוות מיומן, הרי אני לא זו שבוחרת, לכן אולי בכל זאת כדאי ללכת על פרטי? הבעיה בפרטי שיש רק ב2 בתי חולים לניאדו ומעייני הישועה- שאמנם אני דוסית, אבל מעדיפה לא. מעדיפה בית חולים יותר גדול, הדילנה היא שבאמת בבית חולים יותר גדול אתה נתון לחסדיהם ואתה לא בוחר כלום, מקווה שהובנה שאלתי. האם בכל זאת כדאי פרטי או ללכת לבית חולים גדול, האם אפשר בכלל לדרוש משהו בבית חולים ציבורי? תודה מראש, קצת מבולבל סליחה

תודה

על התשובה הקודמת

ניתוח פרטי

יעל
ברור שבחירת צוות פרטי עדיפה
בכל מקרה בבית החולים את צריכה לבקש צוות מיומן
עוד חזון למועד
בהצלחה

נכון:)

אני כל כך רוצה שוב תינוק, זה פשוט מדהים, אבל הבריאוץ, הבריאות, והעייפות. נחכה קצת:) תודה על הפורום המקסים הזה.
הוספת תגובה חדשה