תקנון האתר

»
תקנון האתר

תקנון הגלישה והשימוש באתר קיסר נולד - ליולדות בניתוחים קיסריים

המוצרים המוצעים למכירה באתר נבחרו בקפידה ותוך דגש על איכות המוצר. אם נתקלתם בבעיה כלשהי, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות "צור קשר" ונעשה מאמצים כדי שתהיו מרוצים מהמוצרים שרכשתם!

 

לאחר ביצוע העסקה והשלמת התשלום, ההזמנה תישלח אליכם תוך מקסימום 14 ימי עסקים. זמן הגעת המשלוח תלוי בסוג המשלוח שנבחר ובגוף המשלח.

לבירורים בקשר למצב ההזמנה שלכם ניתן לפנות בטופס צור קשר.

 

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין יעל רותם, עוסק מורשה 032921710 (להלן: יעל רותם) באמצעות אתר האינטרנט keisarit.co.il להלן 'keisarit' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.
יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.

הזמנות באתר

 1. על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה,  יעל רותם שומרת לעצמה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את ההצעה, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.
 2. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי או הסליקה בפייפאל.
 3. מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.
 4. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש אך העסקה סורבה ע"י חברת האשראי, או שהעסקה בפייפאל נכשלה - תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר. הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי.
 5. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

משלוח המוצר

 1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות דואר שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג ע"י הגוף המשלח.
 2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי או מפייפאל על תקינות העסקה.
 3. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח חוזר וכן יחויב בדמי טיפול בגובה של 10% מערך ההזמנה או מינימום 10 ש"ח. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.
 4. במידה וחבילה תחזור לנמען כ'לא נדרש' או 'מען לא קיים בכתובת', החבילה תישלח שנית על חשבון  הלקוח.
 5. דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל.
 6. במקרה של רכישת מוצר דיגיטלי, יש לבחור ב "איסוף עצמי" בטופס ההזמנה, על מנת שלא יבוצע חיוב עבור משלוח.

תשלום

 1. התשלום באתר מתבצע באמצעות PayPal. ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי גם אם אין ברשותכם חשבון פייפאל.
 2. הסליקה בפייפאל הינה סליקה מאובטחת ובטוחה לשימוש. זוהי שיטת התשלום הנפוצה בעולם באתרי מסחר, כדוגמת Ebay ואחרים.
 3. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

 1. לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה.
 2. ניתן לעקוב אחרי הטיפול בהזמנה באמצעות התחברות לאתר וכניסה לאזור האישי של הלקוח באתר.

אספקת מוצרים

 1. המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי של מוצרים מסוימים שאפשרות זו צוינה בדף המוצר שלהם באופן מפורש. איסוף עצמי ייעשה בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.
 2. המוצרים יסופקו לכתובת שניתנה בהזמנה כשהם באריזה סגורה ומתאימה לסוג המוצר. במקרה שהגיע אל הלקוח מוצר פגום או שחסר מוצר כלשהו בהזמנה, יודיע על כך להנהלת האתר באופן מיידי וצוות האתר יעשה כמיטב יכולתו כדי לטפל בבעיה.
 3. חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.
 4. יעל רותם רשאית להפסיק בכל עת ו/או לשנות את התנאים של מבצע משלוח חינם באתר, משלוח חינם הוא משלוח במתנה ללקוח, בהזמנת מוצרים מעל סכום מסוים. 
 5. מוצרים דיגיטליים כגון מדריכים, קבצים מסוגים שונים וכדומה - יסופקו באופן מיידי לאחר ביצוע התשלום. האספקה תתבצע ע"י הורדת המוצר הדיגיטלי למחשב הלקוח או ע"י אספקתו לכתובת המייל של הלקוח שסופקה בהזמנה. במקרה של תקלה טכנית בהורדת המוצר למחשב או בקבלתו למייל – יש לפנות באופן מיידי להנהלת האתר.
 6. מוצרים שאינם פיזיים, כגון שירותים, ליווי של בעל/ת מקצוע וכדומה - יסופקו על פי הפירוט בדף המוצר.

מלאי

האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

 1. ניתן לבטל רכישת מוצרים, שלא עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה  - בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה. 
 2. הודעה על ביטול העסקה תיעשה באמצעות דואר אלקטרוני או דרך מילוי טופס "צור קשר" באתר.
 3. במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי משלוח בסך 12 ₪ למשלוח בארץ (גם במקרה שהמשלוח ללקוח היה משלוח חינם) והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק.
 4. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
 5. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון יעל רותם.
 6. החזרת המוצרים תיעשה בדואר רשום או בדואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה בדואר רגיל.
 7. ביטול הזמנה לא חל על מוצרים דיגיטליים הניתנים להורדה מייד לאחר ביצוע העסקה והתשלום וכן לא יחול ביטול עסקה על מוצרים שאינם פיזיים. לא יוחזר החזר כספי ולא יבוטל כל מוצר דיגיטלי או מוצר שירות/ייעוץ.
 8. בקשות להחלפת מוצר שהגיע תקין אך איננו מתאים מסיבה כלשהי יישקלו ע"י יעל רותם. יעל רותם איננה מחוייבת להחליף את המוצרים. באם הוחלט להחליף את המוצר לדגם שונה, יחוייב הלקוח בדמי משלוח בסך 12 ₪ למשלוח בארץ בדואר רשום. באם הלקוח יוותר על בקשתו להחלפת המוצר, ייעשה ביטול עסקה להלן.
 9. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

 1. במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, במחיר או בכל פרט בפרסום המוצר .
 2. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
 3. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

מדיניות הגנת פרטיות

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות:

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו.

מה אנחנו עושים עם המידע:

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק.

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע:

איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק אלא לביצוע התשלום ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו.

אחריות כללית בגין פעילות האתר

 1. יעל רותם לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 2. יעל רותם עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחריות לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת.

תמונות להמחשה

 1. החברה מבצעת בקרה מתמדת על מחירי המוצרים ומפרטיהם. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החברה, והיא תציין זאת באתר, תודיע על כך ללקוח לפני ביצוע החיוב ובמידה וכבר בוצע חיוב, ותאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.
 2. לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.

אחריות על מוצרים

 1. יעל רותם שומרת לעצמה את הזכות להחליט על איזה מוצר לתת אחריות ובאיזו רמה ועל איזה לא. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י יעל רותם ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.

התחייבות הגולש

 1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.
 2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין. (לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.)

הסרת אחריות

 1. השימוש באתר זה הנו באחריות המשתמש בלבד.
  השימוש במידע הקיים באתר אינטרנט זה הוא על אחריות הגולש בלבד. שימוש כזה טעון זהירות ובדיקה מדוקדקת. יש לציין כי מידע רפואי הקיים באתר זה ובאתרים אליהם אתר זה מקשר, נכלל בכלל שנכתב לעיל. אין צוות האתר (בעלי האתר, הכותבים, מנהלי האתר המפעלים ו\או כל נושא תפקיד אחר בין במישרין ובין בעקיפין) אינם נושאים באחריות כלשהי לכל תוצאה ו\או פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, בעקבות שימוש במידע הנמצא באתר זה ו\או במידע שיימצא בעזרת אתר זה. השימוש באתר כפוף לכל האמור לעיל ומעיד על הסכמה לו.
 2.  מידע באתר: המידע הקיים באתר ניתן כשירות למידע בלבד. הוא בלתי מחייב ואינו ממקור ראשון. המידע אינוי מהווה בדרך כלשהי, המלצה לשימוש בתרופה כלשהי או במוצר כלשהוא. כמו כן מידע זה אינו מהווה בדרך כלשהיא עצה רפואית, עצה משפטית, חוות דעת מוסמכת, חוות דעת מקצועית ו\או תחליף להתייעצות עם מומחה.
 3. אחריות שימוש: מפעילי האתר, יוצריו, בעליו או מי מצוות העובדים על האתר בצורה ישירה או עקיפה, לא ישאו באחריות כלשהיא כל תוצאה ישירה או תוצאה עקיפה של שימוש במידע שימצאו באתר. חובה לזכור כי כל שימוש בשירות, מוצר רפואי, תרופה, מוצר פרה רפואי, מוצר רפואי או מוצר בעל השלכה או השפכה רפואית - מחייבת התייעצות עם מומחה קודם לרכישתו, או לשימוש בו. נבהיר כי אין באזהרות ובסייגים לעיל ו\או באתר זה למצות את האזהרות ו\או את הסייגים החלים על משתמש בשרותים רפואיים. כל רוכש או משתמש מתבקש בכל מקרה להיוועץ עם רופא.

הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המירב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

 1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.
 2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב. 
   

שימוש כללי באתר

הגולשים באתר יכולים להירשם כמשתמשים קבועים באתר וליצור עימו אינטראקציה בדרכים שונות: השארת תגובות לכתבות, כתיבת שאלה פ בפורום, פנייה באמצעות טופס צור קשר אל האתר או אל אחד הספקים/המומחים המשתתפים בו, וכן להעלות לאתר תוכן שנכתב ע"י הגולש כגון סיפורי לידה, חוות דעת על נותן שירות, וכו'.

 1. הגולש באתר מתחייב לנהוג בתום לב בעת השימוש באפשרויות אלה, ובכל זמן הגלישה באתר.
 2. תוכן כתוב, תמונות וקבצים שהועלו ע"י הגולש לאתר ייחשבו מאותו רגע כתוכן בבעלות "קיסר נולד", וצוות האתר יוכל להעלות תוכן זה לאתר, ולעשות בו שימוש חופשי בתוך האתר עצמו.
 3. קיסר נולד לא יעשה שימוש בתוכן גולשים במקומות אחרים ברשת, לרבות פייסבוק ורשתות חברתיות, או אתרי אינטרנט אחרים, ללא קבלת אישור בכתב מהגולש לשימוש זה.
 4. צוות קיסר נולד רשאי להסיר תוכן שנכתב ע"י הגולשים במקרה שהתוכן חשוד כפוגעני, וכן במקרים שהתוכן אינו קשור לנושא האתר, אינו ראוי לפרסום באתר לפי שיקולינו, תוכן פרסומי שנכתב ללא אישור צוות האתר ובכל מקרה אחר שבו יוחלט שהתוכן שנכתב לא מתאים להופיע באתר קיסר נולד.
Printer
אולי יעניין אותך גם:
עיסוי הצלקת הקיסרית
קיסרי מבחירה - סיפור הלידה של רותם
FB