מאמרים אחרונים

תגיות מומלצות

B.O.T BOT VBAC אחרי לידה אחרי ניתוח קיסרי אחרי קיסרי איכילוב אימהות איפה ללדת אפידורל אפס הפרדה אשפוז אחרי קיסרי ביות מלא בית חולים בלוגים בתי חולים גלריית קיסריות דולה דולה לקיסרי דולות הדסה החלמה מניתוח קיסרי הידבקויות היפוך עובר היפרדות בטנית הכנה ללידה הכנה ללידה קיסרית הכנה לניתוח קיסרי הכנה לקיסרי הנקה העמק הרדמה הרדמה מלאה הרדמה ספינאלית הריון הריון אחרי קיסרי התאוששות ויב"ק חדר ניתוח חוויית לידה חוות דעת חזרה הביתה טיפול בצלקת טיפולים טיפים טראומה יוגה ילד שני יעל רותם ירידת מים כאבים לאחר ניתוח קיסרי לידה טבעית לידה קיסרית לידת ואקום ליווי בלידה ליווי רגשי לניאדו לנל"ק לנלק לקראת ניתוח קיסרי מיעוט מי שפיר מלווה בניתוח קיסרי מלווה לאחר לידה קיסרית מעייני הישועה מצג עכוז ניתוח קיסרי ניתוח קיסרי אלקטיבי ניתוח קיסרי חוזר ניתוח קיסרי חירום ניתוח קיסרי טבעי ניתוח קיסרי מתוכנן ניתוח קיסרי שלישי סדנאות סיבוכים סיכונים סיכות או תפרים סיפור לידה סיפורי לידה עזרה לאחר לידה עיבוד חוויית לידה עיבוד לידה עיסוי פיזיותרפיה צלקת קיסרי אלקטיבי קיסרי חוזר קיסרי חירום קיסרי טבעי קיסרי ידידותי קיסרי יזום קיסרי מבחירה קיסרי מתוכנן קיסרי פרטי קלו קוט קרניוסקרל קרע דרגה 3 רופא פרטי שאלון חוויית לידה תינוקות תינוקייה תמונות מניתוח קיסרי תרפיה מוכוונת לידה

איפה ללדת - חוות דעת על בתי חולים

 1. דף הבית
 2. מאמרים
 3. איפה ללדת?
 4. איפה ללדת - חוות דעת על בתי חולים

בתפריט מצד ימין תוכלו למצוא חוות דעת של יולדות אמיתיות על בתי חולים שונים ברחבי הארץ. בכל דף בתפריט נמצאות כל חוות הדעת לגבי אותו בית חולים. קחו את הזמן לקרוא את כל הרשמים לפני שאתן מחליטות היכן ללדת.

תינוק בלידה קיסרית בבית חולים

איך מחליטים היכן ללדת?

לקראת לידה רגילה, רוב היולדות בוחרות ללדת בבית החולים הקרוב ביותר לביתן. הבחירה בדרך כלל מתבססת על המלצות של חברות ועל המידע שאוספת היולדת במהלך הסיור בחדר הלידה. 

אם את מתכוננת ללידה קיסרית או שילדת בקיסרי בעבר, אז לבחירת בית החולים יש משמעות גדולה אפילו יותר, מכיוון שהגישה כלפי היולדת שונה מבית חולים אחד למשנהו. מסיבה זו, מומלץ לקרוא את ההמלצות וחוות הדעת כאן באתר, וכמובן כדאי גם לפנות לבית החולים שאת מתכוונת ללדת בו ולברר את הפרטים החשובים לך לקראת הקיסרי.

 

זוהי רשימה של כמה גורמים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים בית חולים ללדת בו:

 1. האם בן הזוג יוכל להיכנס איתך לחדר הניתוח? ברוב בתי החולים המלווה יוכל להיכנס איתך אם מדובר בניתוח אלקטיבי. בכל מקרה, רצוי לברר אם הכלל הזה נכון גם לגבייך, ובאילו מקרים ישאירו את בן זוגך בחוץ.
 2. האם האשפוז מתחיל יום לפני הניתוח? בדרך כלל מספיק להגיע באותו יום בבוקר, כשאת כבר בצום מיום קודם.
 3. כמה נשים יהיו איתך בחדר במחלקת יולדות?
 4. מהן שעות הביקור, והאם תוכל להישאר איתך מלווה גם בשעות הלילה?
 5. האם מקובל ביות מלא בבית החולים שבו תלדי?
 6. האם המנתחים משתמשים בסיכות לסגירת החתך או באמצעי סגירה אחר? ומתי יוסרו הסיכות?
 7. האם ניתן לקבל את התינוק אלייך ולהניק בחדר הניתוח? או בחדר התאוששות?

 

מומלץ להכין לעצמך רשימה של כל הנקודות החשובות לך ולברר מהי הגישה בבית החולים שבו את שוקלת ללדת. לאחר בירור זה, כדאי גם לשאול יולדות שעברו קיסרי באותו בית חולים ולברר עמן האם ההבטחות של בית החולים באמת מתקיימות בו בפועל.

אם את מעוניינת לכתוב חוות דעת על בית החולים בו ילדת ולפרסמה כאן באתר קיסר נולד, כתבי לנו בטופס צור קשר.

 

הוספת תגובה