מאמרים אחרונים

תגיות מומלצות

B.O.T BOT VBAC אחרי לידה אחרי ניתוח קיסרי אחרי קיסרי איכילוב אימהות איפה ללדת אפידורל אפס הפרדה אשפוז אחרי קיסרי ביות מלא בית חולים בלוגים בתי חולים גלריית קיסריות דולה דולה לקיסרי דולות הדסה החלמה מניתוח קיסרי הידבקויות היפוך עובר היפרדות בטנית הכנה ללידה הכנה ללידה קיסרית הכנה לניתוח קיסרי הכנה לקיסרי הנקה העמק הרדמה הרדמה מלאה הרדמה ספינאלית הריון הריון אחרי קיסרי התאוששות ויב"ק חדר ניתוח חוויית לידה חוות דעת חזרה הביתה טיפול בצלקת טיפולים טיפים טראומה יוגה ילד שני יעל רותם ירידת מים כאבים לאחר ניתוח קיסרי לידה טבעית לידה קיסרית לידת ואקום ליווי בלידה ליווי רגשי לניאדו לנל"ק לנלק לקראת ניתוח קיסרי מיעוט מי שפיר מלווה בניתוח קיסרי מלווה לאחר לידה קיסרית מעייני הישועה מצג עכוז ניתוח קיסרי ניתוח קיסרי אלקטיבי ניתוח קיסרי חוזר ניתוח קיסרי חירום ניתוח קיסרי טבעי ניתוח קיסרי מתוכנן ניתוח קיסרי שלישי סדנאות סיבוכים סיכונים סיכות או תפרים סיפור לידה סיפורי לידה עזרה לאחר לידה עיבוד חוויית לידה עיבוד לידה עיסוי פיזיותרפיה צלקת קיסרי אלקטיבי קיסרי חוזר קיסרי חירום קיסרי טבעי קיסרי ידידותי קיסרי יזום קיסרי מבחירה קיסרי מתוכנן קיסרי פרטי קלו קוט קרניוסקרל קרע דרגה 3 רופא פרטי שאלון חוויית לידה תינוקות תינוקייה תמונות מניתוח קיסרי תרפיה מוכוונת לידה

טיפים ללידה קיסרית רכה יותר

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. הכנות ללידה קיסרית
  4. טיפים ללידה קיסרית רכה יותר

נורית מלאכי - דולה ומלווה לקראת לידה קיסרית, משתפת אתכן בכמה טיפים חיוניים מהניסיון האישי והמקצועי שלה.

בהריון לקראת לידה בקיסרי

חשבת על זה, דמיינת ותכננת. ובסוף, היא לא התהפכה (עקשנית עוד לפני שנולדה, אה?), ואולי, אולי הלידה הקודמת היתה כ"כ קשה שאת בטוחה שהפעם כדאי לך יותר קיסרי. או ש.. או ש...

סיבות רבות יש לו, לקיסרי, לא תמיד כולן מוצדקות (אבל זה כבר למאמר אחר). כך או כך, אם את לקראת לידה קיסרית, כדאי שתדעי כמה דברים שיעשו את הלידה רכה ונעימה יותר, לך ולתינוק/ת שלך.


קבלי 7 טיפים –


1. לבקש בקשות - כבר בטרום ניתוח, או לפני הכניסה לחדר ניתוח, את יכולה לבקש בקשות – קיסרי בגישה טבעית, לשחרר את הידיים כשהתינוק יוצא, או להניק בהתאוששות – מקסימום יאמרו לך כן!
2. מלווה בחדר ניתוח - אם את לקראת ניתוח אלקטיבי ( מתכונן מראש), מלווה יכול לעשות את ההבדל בין לידה קרה, לבין לידה בה מישהו מחזיק לך את היד, ומנגב לך את הדמעות (או דומע יחד איתך). מלווה יוכל גם לצלם כשיוצא התינוק.
3. להיכנס לחדר ניתוח בחיוך – לומר את שמך, לשאול לשם אנשי הצוות. ספרי לצוות מדוע הגעת לניתוח, ושאת רוצה לצאת עם חוויה טובה. אם את בעניין, בקשי שיגידו לך לפני שהתינוק יוצא, שתוכלי לברך אותו.
4. ארניקה – לאחר הניתוח – להתאוששות של הגוף והנפש, ואלופירסט – לטיפול בצלקת.
5. לשתות המון מים – גם כי זו בריאות, גם כי זה עוזר ליציאות לאחר הניתוח, וגם מעולה להנקה.
6. ללכת – אם אפשר אפילו ביום של הניתוח, ואם ממש קשה, ביום שאחריו. ההליכה חשובה ועוזרת להחלמה.
7. חיבור ללידה ולתינוק - אפילו שהתאריך מוזמן מראש, ואולי דווקא בגלל זה, עשי הכנה רגשית, התחברי ללידה, ולתינוק. מוזמנת לנסות דרך המדיטציה בקישור הזה: http://goo.gl/EyN70g

לסיכום, בין אם קיסרי זה מה שתכננת (או ידעת) מרגע שאת בהריון, לבין אם זו הדרך בה בחר הקיסר שלך להיוולד, התכונני ללידה הזו, דברי עם העובר לפני, והתכונני נפשית.

 

כותבת המאמר נורית מלאכי, מנהלת את פורום ניתוח קיסרי כאן באתר, מוזמנות לשאול אותה כל שאלה על ההכנה לקראת הניתוח, ההחלמה לאחר הניתוח... וכל מה שעולה על דעתכן.

עומדת לעבור לידה קיסרית? הצטיידי מראש בתכשירים המומלצים לטיפול בצלקת. לרכישה לחצי כאן.

 

יש לך טיפים נוספים?

כתבי לנו כאן בתגובות עבור הבאות אחרייך!

 

אולי יעניין אותך גם:
עיסוי הצלקת הקיסרית
התקופה הראשונה בבית לאחר ניתוח קיסרי
BOT - ליווי רגשי בהריון ולידה
הוספת תגובה

ניתוח קיסרי צרפתי

01/05/2022 8:34
יעל רותם
את מוזמנת להיכנס לקבוצת הפייסבוק ״קיסר נולד - הקבוצה הסגורה״ זוהי קבוצה ניטרלית יותר בהיבט הזה, ושם אולי תוכלי לקבל תשובות מנשים שעברו קיסרי צרפתי.
ממליצה לך לבדוק גם את האפשרות לניתוח קיסרי פרטי אצל רופאים בבתי חולים אחרים,
וכמו כן את האפשרות לניתוח קיסרי צרפתי ברפואה הציבורית (כלומר לא פרטי) בבי״ח אסף הרופא.
מאחלת לך לידה טובה!
יעל רותם - מייסדת קהילת קיסר נולד

קיסרי צרפתי

28/04/2022 17:23
יוכבד
אני מחפשת מידע על קיסרי צרפתי. לגבי החלמה והדבקויות לענין קיסריים הבאים. האם מפחית סיבוכים או שאין שום מובהקות להחלמה טובה יותר.
כמו כן שואלת על רמת הכאב. עד כמה יותר טוב הצרפתי.
וכן, בקבוצה בפייסבוק של קיסרי צרפתי כולן בעד בעד בעד.
האם יש כאלה נשים שעברו ויגידו אחרת. אם כן מה עברו