מאמרים אחרונים

תגיות מומלצות

B.O.T BOT VBAC אחרי לידה אחרי ניתוח קיסרי אחרי קיסרי איכילוב אימהות איפה ללדת אפידורל אפס הפרדה אשפוז אחרי קיסרי ביות מלא בית חולים בלוגים בתי חולים גלריית קיסריות דולה דולה לקיסרי דולות הדסה החלמה מניתוח קיסרי הידבקויות היפוך עובר היפרדות בטנית הכנה ללידה הכנה ללידה קיסרית הכנה לניתוח קיסרי הכנה לקיסרי הנקה העמק הרדמה הרדמה מלאה הרדמה ספינאלית הריון הריון אחרי קיסרי התאוששות ויב"ק חדר ניתוח חוויית לידה חוות דעת חזרה הביתה טיפול בצלקת טיפולים טיפים טראומה יוגה ילד שני יעל רותם ירידת מים כאבים לאחר ניתוח קיסרי לידה טבעית לידה קיסרית לידת ואקום ליווי בלידה ליווי רגשי לניאדו לנל"ק לנלק לקראת ניתוח קיסרי מיעוט מי שפיר מלווה בניתוח קיסרי מלווה לאחר לידה קיסרית מעייני הישועה מצג עכוז ניתוח קיסרי ניתוח קיסרי אלקטיבי ניתוח קיסרי חוזר ניתוח קיסרי חירום ניתוח קיסרי טבעי ניתוח קיסרי מתוכנן ניתוח קיסרי שלישי סדנאות סיבוכים סיכונים סיכות או תפרים סיפור לידה סיפורי לידה עזרה לאחר לידה עיבוד חוויית לידה עיבוד לידה עיסוי פיזיותרפיה צלקת קיסרי אלקטיבי קיסרי חוזר קיסרי חירום קיסרי טבעי קיסרי ידידותי קיסרי יזום קיסרי מבחירה קיסרי מתוכנן קיסרי פרטי קלו קוט קרניוסקרל קרע דרגה 3 רופא פרטי שאלון חוויית לידה תינוקות תינוקייה תמונות מניתוח קיסרי תרפיה מוכוונת לידה

צפייה בניתוח קיסרי

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. וידאו בלוג
  4. צפייה בניתוח קיסרי

סרטון המתעד אישה אמריקנית בהכנות לקראת הניתוח ועד לאחריו.

 

לכל יולדת שעברה ניתוח קיסרי נאמר בשלב זה או אחר כי הניתוח שהיא עוברת הוא ניתוח הכולל פתיחת בטן. רובנו לא עוצרות כדי לדמיין מה זה בדיוק אומר, כנראה בגלל הרתיעה שלנו ממחשבה על חיתוך הבטן והרקמות הנמצאות מתחת לעור. רוב רובן של הנשים מעדיפות לא לצפות בתמונות ממהלכו של ניתוח קיסרי, לא כל שכן לצפות בסרטון שמראה ממש את כל שלבי הניתוח. עם זאת, גם אם מדובר בפתיחת בטן, הרי שמדובר בלידה של ממש, ובסופה יוצא אל העולם התינוק שלנו.

כמה חודשים אחרי ניתוח קיסרי, כאשר הכאבים כבר שככו והבעתה מהניתוח התפוגגה, אצל חלקנו יתעורר אולי הרצון לראות ולהבין יותר מקרוב מהו התהליך שעבר עלינו ועל הרך הנולד בדרכנו לפגוש זה את זה. מחליטים לנשום עמוק ולחפש ברשת סרטון של ניתוח קיסרי. הצפייה אולי לא הכי נעימה וקצת מתהפכת הבטן (תרתי משמע), אבל בסוף הצפייה בסרטון, תחושת ההתרגשות בעת יציאתו של העובר אל אוויר העולם היא מרגשת מעיין כמוה, ומחזירה אותנו אל הזיכרונות הראשונים שלנו מחדר הניתוח, מן הרגע הראשון שבו שמענו את הבכי המתוק שלאחריו חיינו השתנו ללא הכר.

הוספת תגובה

מעוניינת רק בלידה בקיסרי

14/09/2018 0:35
יעל לחיאני
אשמח שתחזרי אלי