מאמרים אחרונים

תגיות מומלצות

B.O.T BOT VBAC אחרי לידה אחרי ניתוח קיסרי אחרי קיסרי איכילוב אימהות איפה ללדת אפידורל אפס הפרדה אשפוז אחרי קיסרי ביות מלא בית חולים בלוגים בתי חולים גלריית קיסריות דולה דולה לקיסרי דולות הדסה החלמה מניתוח קיסרי הידבקויות היפוך עובר היפרדות בטנית הכנה ללידה הכנה ללידה קיסרית הכנה לניתוח קיסרי הכנה לקיסרי הנקה העמק הרדמה הרדמה מלאה הרדמה ספינאלית הריון הריון אחרי קיסרי התאוששות ויב"ק חדר ניתוח חוויית לידה חוות דעת חזרה הביתה טיפול בצלקת טיפולים טיפים טראומה יוגה ילד שני יעל רותם ירידת מים כאבים לאחר ניתוח קיסרי לידה טבעית לידה קיסרית לידת ואקום ליווי בלידה ליווי רגשי לניאדו לנל"ק לנלק לקראת ניתוח קיסרי מיעוט מי שפיר מלווה בניתוח קיסרי מלווה לאחר לידה קיסרית מעייני הישועה מצג עכוז ניתוח קיסרי ניתוח קיסרי אלקטיבי ניתוח קיסרי חוזר ניתוח קיסרי חירום ניתוח קיסרי טבעי ניתוח קיסרי מתוכנן ניתוח קיסרי שלישי סדנאות סיבוכים סיכונים סיכות או תפרים סיפור לידה סיפורי לידה עזרה לאחר לידה עיבוד חוויית לידה עיבוד לידה עיסוי פיזיותרפיה צלקת קיסרי אלקטיבי קיסרי חוזר קיסרי חירום קיסרי טבעי קיסרי ידידותי קיסרי יזום קיסרי מבחירה קיסרי מתוכנן קיסרי פרטי קלו קוט קרניוסקרל קרע דרגה 3 רופא פרטי שאלון חוויית לידה תינוקות תינוקייה תמונות מניתוח קיסרי תרפיה מוכוונת לידה

שי שנער פסיכותרפיסטית

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. אינדקס נותני שירותים ומוצרים
  4. שי שנער פסיכותרפיסטית
שי שנער פסיכותרפיסטית ליווי אחרי קיסרי

נעים להכיר, אני שי. 

אני אמא ו'בוגרת' ניתוח קיסרי בעצמי. אני פסיכותרפיסטית ופוגשת נשים סביב תקופת ההריון, הלידה וההורות שלהן, מלווה בתהליכים רגשיים קצרים וממוקדים (כמו מפגשי עיבוד חווית לידה) או ארוכי טווח. 

 

בהכשרתי אני בוגרת תואר שני בפסיכותרפיה באמנות, תואר ראשון בפסיכולוגיה ומוסמכת בגישת BOT. במשך שנים עבדתי עם הורים, ילדים ונוער במסגרות טיפוליות שונות כמו בריאות הנפש, החינוך הרגיל והחינוך המיוחד. כחלק מהעבודה הטיפולית, נחשפתי גם לסיפורי לידה שונים והאופנים בהם השפיעו על כל משפחה. 

 

עם ההריון שלי, נהייתי 'גרופית' של תחום הלידה וניסיתי להתכונן כמה שיותר לזו שלי, שקיוויתי שתהיה רכה וטבעית. עם זאת, בדומה לסיפורים רבים אחרים, היא לא הייתה כפי שקיוויתי ותיכננתי. אחרי המון שעות של צירים, חוסר התקדמות וירידות בדופק – הובלתי לניתוח חירום.  ההחלמה הפיזית והרגשית מהחוויה הזו, דרשה זמן. הייתי צריכה לעבד אותה בדרכים שונות, כאלו שאיפשרו לי לבכות על אובדן הפנטזיה, לקבל הכרה בקושי שחוויתי אך גם להצליח לראות את הכוחות והחוזקות שהיו לרשותי וממשיכים איתי הלאה. 

 

אפשר לומר שהחוויה האישית שלי, חיזקה עבורי את משאלת הלב ללוות נשים בתוך מסע החיים שלהן ובתוך תקופת חיים משמעותית, מורכבת וייחודית זו. עם האמונה שלידה היא לא רק לידה של תינוק.ת אלא גם לידה שלנו את עצמנו בעוד כ"כ הרבה מובנים. 

 

לפני כשנה עברנו להתגורר ליד ברצלונה, מה שהוביל אותי להכיר וללמוד על הייחודיות של ללדת ולהיות אמא בחו"ל ולהקשיב לסיפורי לידה של נשים ממדינות שונות. כיום, אני מלווה רגשית נשים מכל העולם באונליין ומטפלת בקליניקה שלי במבוגרים ובילדים.  

 

אני תמיד שמחה להכיר ולהקשיב לשאלות או הערות/הארות לגבי נושא שכתבתי עליו או לגבי טיפול/ ליווי רגשי בכלל.  

אתן מוזמנות להכיר אותי עוד כאן 

וגם להצטרף לקבוצה שפתחתי בשם ״הריון ולידה בחו״ל״

או לשלוח לי הודעה ואחזור אליכן

 

הוספת תגובה